Headerbild_Kontakt

DU VET VÄL ATT DU KAN KONTAKTA VÅRA SUPPORTFUNKTIONER DIREKT?

ORDER / LEVERANSER / AVROP

TEKNISK SUPPORT

INNESÄLJ / OFFERT

0141-47 50 40
Offertförfrågningar: offert@bevent-rasch.se

Borås

Skaraborgsvägen 6
506 30 Borås

Tel: 033-23 67 80

E-post: info.boras@bevent-rasch.se
Karta: Klicka här

Stockholm

Norgegatan 2
164 32 Kista

Tel: 08-54 55 12 70

E-post: info.sthlm@bevent-rasch.se
Karta: Klicka här

Motala

Norrsten Västra
591 92 Motala

Tel: 0141-23 72 50

Karta: Klicka här

Kontakt Borås

Per-Magnus Magnusson
Affärs-/Teknikutveckling
Tel: 033-23 67 84
per-magnus.magnusson@bevent-rasch.se

Niklas Johansson
Regionchef /Försäljningsingenjör
Tel: 033-23 67 88
niklas.johansson@bevent-rasch.se

Göran Mahrs
Försäljning – Grossister och OEM
Tel: 033-23 67 53
goran.mahrs@bevent-rasch.se

Erik Jisvall
Försäljningsingenjör
Tel: 033-23 67 95
erik.jisvall@bevent-rasch.se

Thomas Skruf
Försäljningsingenjör Industri
Tel: 033-23 67 94
thomas.skruf@bevent-rasch.se

Tomas Jeppsson
Teknisk support / Kalkyl
Tel: 033-23 67 89
tomas.jeppsson@bevent-rasch.se

Mikael Yrjänheikki
Teknisk support / Kalkyl
Tel: 033-23 67 96
mikael.yrjanheikki@bevent-rasch.se

Martin Hjalmarsson
Digital utveckling
Tel: 033 – 23 70 03
martin.hjalmarsson@bevent-rasch.se

Kontakt Stockholm

Lars Hult
Regionchef /Försäljningsingenjör
Tel: 08-54 55 12 74
lars.hult@bevent-rasch.se

Thomas Gallén
Marknadschef / Försäljningsingenjör
Tel: 08-54 55 12 73
thomas.gallen@bevent-rasch.se

Peter Nöjd
Försäljningsingenjör
Tel: 08-54 55 12 77
peter.nojd@bevent-rasch.se

Dennis Hultman
Produktansvarig
Tel: 033-23 67 86
dennis.hultman@bevent-rasch.se

Erik Kimsäter
Försäljningsingenjör
Tel: 08-54 55 12 75
erik.kimsater@bevent-rasch.se

Kontakt malmö

Anton Perleroth
Försäljningsingenjör
Tel: 033-236766
anton.perleroth@bevent-rasch.se

Kontakt Motala

Mattias Kåberg
Order / Leveranser / Avrop
Tel: 0141-23 72 63
mattias.kaberg@bevent-rasch.se

Madeleine Kalmari
Order / Leveranser / Avrop
Tel: 0141-47 50 37
madeleine.kalmari@bevent-rasch.se

×

Tävling

Var med i vår tävling genom att fylla i svar och kontaktuppgifter och tryck på skicka! 

Vi lottar ut 10 st Airpods

Svaren finns någonstans på webbplatsen